Potencjalnie zajebista

Ilustracja: Dominika Bałdyga

Powiem wam, że szukanie pracy po dziesięciu latach w jednej firmie to jak branie udziału w miss mokrego podkoszulka w sanatorium, albo domu starców.
Nawet już nie chodzi o to, że cyce masz poniżej pępka, czyli, że szanse na wygraną coraz dalej, żeby nie powiedzieć niżej, ale przede wszystkim masz świadomość, że za Tobą jest cały tłum młodych jędrnych, odważnych i zdolnych do wszystkiego rekinów sukcesu.
A ty to tak coś między rafą koralową, gupikiem, a coraz częściej amebą lub meduzą bezmyślnie odbijającą się o ściany kurierowego akwarium, lub, nie bójmy się tego porównania, taką leniwą foką.

I do tego jeszcze on.
Doobra. Powtarzał mi cały poranek, że „Słoneczko jesteś zajebista! Jesteś najlepsza!” Ale tylko po to, żeby zrownoważyć to rzuconym za chwilę „ Co ty masz znowu na ryju?”
Wiadomo!
Zawsze mi coś wyskoczy na ryju kiedy nie trzeba.
A to jak się masz spotkać z drugą żoną swojego pierwszego męża.
A to jak wakacje i potem na wszystkich fotach jesteś Ty, Brus, Lady Pe, Małolata i on – pan SYF.

Myślałam, że tylko okres mam złośliwy i przychodzi w wesele, maturę i w weekend w spa, ale okazało się, że ryj z czasem też się rozchulał.
Nie pomaga zdrowy tryb życia, brak fajek i picia.
Nie może na dupie syf wyskoczyć nie?
Zawsze na ryju.
I to taki twardziel, że żadne czary mary Małolaty nie pomagają.
A wręcz przeciwnie. Masz wrażenie, że ta ilość szpachli powoduje, że on się jeszcze bardziej świeci. Jak neon monopolowego w bezksiężycową noc. Prawie słyszysz i czujesz jak skacze na gębie „Tu jestem! Tutaj! W oko mnie patrz!”
Rozłożył parawan na twojej twarzoczaszce, sciągnął spraną koszulkę, wystawił bebzol do słońca i świeci golizną, a słońce odbija się od niego jak od złotego zęba pani Jadzi, co mu tę koszulkę 20 lat temu na straganie sprzedała.

Zdązyłam mu tylko krzyknąć żeby mnie w dupę pocałował, Brusowi, nie Syfowi, i poleciałam sprintem na kibel.
Stres jak cholera, ryj jak pizza z resztek lodówkowych i osobisty facet jak słoń w składzie porcelany.
Patozestaw rekturatycjny.
Naprawdę brakuje tylko, żeby teraz okresu dostała.
O niee mój brzuch!
Uff! To tylka sraczka ze stresu. Całe szczęście.
Łyknęłam 2 tablety na wstrzymanie, bo niestety, ale sukienkę koralową już miałam wybraną na rozmowę, a i tak takiej w kolorze gówna nie mam w szafie.

„ Hanej, ale zobacz, maseczkę nałożysz i nie będzie widać!”

Najlepiej od razu w worku. Namaluję sobie twarz flamastrem. Albo zdjęcie z CV przykleję i będą wiedzieli, że to ja.
Matko. Rzuciłam okiem na fotę z życiorysu. Przegięłam z tym fotoszopem. Pewnie dlatego tylko zadzwonili.
Chuj z doświadczeniem zawodowym i kompetencjami. Ryj to podstawa.
Za długo po męskim świecie w szpilkach chodzę, żebym wierzyła w rozwoje osobiste i inne pierdy wciskane kobietom.
Musisz codziennie udowadniać tym troglodytom, że nie jesteś zbyt seksowna, bo wtedy tępa. Nie za mądra, bo wtedy pyszałkowata. Nie za odważna, bo wtedy sukowata. Trzeba znać swoje miejsce i panom szklanego sufitu od spodu nie rysować.

Boże niech te tabsy zaczną działać, bo jak tak dalej…hmm… pójdzie, to nawet nie będę miała okazji pokazać swojej profesjonalnej zajebistości.

Oczywiście pod firmę zajechaliśmy o kwadrans za wczesnie.
Żebym tak kolejne 10 minut musiała znosić debilne komentarze i pytania w stylu „Czy tym razem nie zapomniałaś gaci”, albo „Tyko nie opowiadaj żartów na rozmowie”.
Tekst „Jak będzie wyższy od Ciebie, to unieś głowę wysoko, to może nie zauważy odrostu” był ostatnim, który usłyszałam, zanim z hukiem nie jebłam drzwiami od passeratiego.

Przez chwilę stałam przed ruchomymi drzwiami, które ani drgnęły.
Jasne. Teraz mam w tych szpilach jak pajac na sznurku zacząć skakać?
Dupa mi się cała zapociła, a oczy zaszły łzami.
„Jakie są pani specjalne umiejętności?
Potrafię napierdalać pajacyki, póki mi ktoś drzwi nie otworzy.”

Na szczęście zanim się zdążyłam poryczeć ze złości i bezsilności podeszła uśmiechnięta pani sekretarka i otworzyła zablokowane drzwi. Potem zaproponowała łyk płynu dezynfekującego na rozluźnienie.
I ja wtedy wiedziałam, że chcę tam pracować. Choćby dla niej.

Ale kiedy po prawie 3 godzinach słuchania jaka jestem niesamowita i jaki mam potencjał, dowiedziałam się, że przeszłam do następnego etapu przedsionka przedpokoju jego wysokości i teraz już tylko wystarczy, żebym zgodziła się na najniższą krajową, a oni mi dadzą możliwość rozbujania im eksportu, prawie posikałam się w gacie.
Poważnie.
I z tą najniższą krajową i z tym, że miałam gacie, i z tym, że pęcherz mi się już prawie eksmitował na zewnątrz.
Wspięłam się na takie szczyty erudycji pierdoląc o teoriach Junga i pogladach na życie Rousseau, że panu prawie eksplodował guzik pod krawatem.
A mi prawie pęcherz.
Pożegnałam się czule i ciut zbyt długo i kiedy pokracznie dość schodziłam po zbyt dużej ilości schodów, czułam, że jedno byle kichnięcię i mogę spływać.
Na szczęście pandemii, nie musiałam podawać nikomu łapek na pożegnanie, więc ukłoniłam się jak pojeb i tak już zgięta opuściłam budynek z zacinającymi się drzwiami sycząć pod nosem zaklęcia.
Brus czekający na parkingu pokazał mi na migi, że chyba mnie pojebało i czy kolana mam całe, bo on nie wie co tyle czasu można robić na rozmowie o pracę.
Zdążyłam wsiąść do auta i krzyknąć SZCZAAAAĆ i już 3 sekundy pózniej byliśmy na stacji benzynowej.
Damska zwyczajowo była zamknięta, więc mając wszystko w chuju pokopytkowałam do męskiej.
Usłyszałam tylko niecierpliwe chrząknięcia zza zamkniętych drugich drzwi kiedy weszłam na pełnym spidzie i pęcherzu tupiąc zamaszyście szpilkami. W dupie miałam czy się panu kret cofnął ze stresa.
Ze mnie już ciekło każdym możliwym otworem.
Pozwoliłam więc sobie przycupnąć całym ciężarem wydalając z siebie mocz w metrach sześciennych.
Na koniec westchnęłam jak po 12 godzinnym porodzie i słyszałam tłumiony śmiech za scianką.
– Zaraz sobie pójdę, a pan będzie mógł skończyć w spokoju co pan zaczał, a co panu tak gwałtownie pozwoliłam sobie przerwać.
Jak widać 3 godziny wyżyn interlokutorskich nadal mnie trzymało.
Jeszcze chwila i nastąpi wyrównanie poziomu i wrócę do swojego patoświata.

Spojrzałam w lustro szorując ręce.
Najniższa krajowa i premia od sprzedaży. Krótki chujek!
Niech mu to ogarnia jakaś zapryszczała studentka, wierząca w równość płci i z koszulką Girl Power mejd in czajna!

– I co z tą robotą?
Byłam tak zmęczona, że nawet mi się już opowiadać nie chciało Brusowi trzech ostatnich godzin mojego życia.
Wzruszyłam tyko ramionami i mówię:
– Nic z tego.
Popatrzył na mnie. Wrzucił jedynkę i ruszając w stronę Wypizdziejewa Małego rzucił:

– Mówiłem Ci żebyś nie ściągała maseczki!


Więcej historii z Patoświata znajdziesz w ebooku, który można kupić TUTAJ.


.

18 642 comments / Add your comment below

  1. Naturel Cami Halısı, daha çok sade görünüme sahip gri ve toprak tonları rengi olan cami halılarıdır. İçerisinde de doğal hammaddesinde de doğal ürünler kullanılmaktadır.Yün Cami Halısı,cami halıları seçimi yapılırken zemin yapısı ve alttan ısınma çok önemlidir. İbadet edenlerin sağlığı dikkate alındığından diğer malzemelerin olumsuz sonuçlar doğurduğu görülmüştür. Özellikle plastik ve türevleri elektriklenme yapacağından ibadet esnasında dikkat dağılmasına yol açabilir. Cami Halısı Modelleri ve Cami Halısı Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve ürünleri yerlerinde incelemek için ürünlere bakmaya gidebilirsiniz.

  2. Seccadeli Cami Halısı Camiler, Müslümanların ibadethanesi olan, günde beş vakit namaz kılınan kutsal yapılardır. Cami imamı, camiye gelen cemaat için namaz kıldırır. İmamın arkasında saf tutan cemaat için en uygun halı modellerinden biridir seccadeli cami halısı. Bu model halılar, cemaatin saf tutmasının kolaylaştırır safların düzenini sağlamaya yardımcı olur.

  3. Pingback: 1parsley
  4. Saflı Cami Halısı Saflı cami halısı modelleri büyük cami ve cemaatlerde tercih edilir. Ancak bu model küçük cami ve mescitlerde de tercih edilmekte. Saflı cami halıları, seccadeli modellerde olduğu gibi düzgün bir şekilde cemaat oluşturulmasını sağlar. Halı üzerindeki belirgin çizgiler, safların oluşumu için tasarlanmıştır.

  5. Customer service Matching the high-performance of the vegan brand’s iconic tattoo liquid liner, but in an easier-to-use versatile pencil, this is our favourite new gel formula. If it’s a long-lasting, intense drama to the lid or waterline you’re after, make this your go-to. With 10 deep shapes to choose from, the formula is so ultra-smooth that it makes light work whether you want to line, tightline or smoke out. It’s also waterproof, which we tried and tested and can vouch for, as it didn’t smear or smudge after an hour in the local swimming pool. We predict a new bestseller for KVD Beauty. „This definitely lasts all day,” commented one reviewer. „I can wear it for hours and it still looks black, which isn’t always the case with pencil liners. Sometimes they start to look gray after the makeup has worn down a bit, but that doesn’t happen to me with this at all.” https://dantezuix975420.theblogfairy.com/14287218/best-primer-for-black-skin The company was founded in 2013, but The Ordinary is the latest addition to the Deciem family and probably their most overwhelming success. The Ordinary has been around since 2016 and is about to completely revolutionize the skincare world. Yes, nothing less! Anyway, for me, it’s clearly the most interesting skincare launch I’ve seen since… well honestly, since forever! Second, the packaging is very minimalistic, making it easy for clients to read exactly what ingredients are in the product they are getting. You will never find a product that is labeled with any vague, misleading or contradicting marketing. Third, the formulations that they carry are stripped back with only one or two active ingredients in each product. They are made without any additives such as unnecessary binding agents, fragrance, or dyes. They avoid any controversial or harmful ingredients such as parabens, sulfates, mineral oil, formaldehyde, and more.

  6. Access from anywhere in the world. OneHash’s Bitcoin dice is an easy to play game, with a well laid out interface and plenty of customization for your wagers. Like other Bitcoin dice games we’ve reviewed, there’s a simple slider to change the odds, and auto roll features to set up games. Experienced gamblers appreciate Bitcoin dice for typical cryptocurrency advantages, such as: Going back to the true “Bitcoin dice” sites again, there are a few things you’ll notice when you play on them. One of the most prominent is the claim that their games are “provably fair,” or some other variation on that phrase. It sounds nice, but every site claims that their games are fair – and few have ever given anyone any reason to think that they weren’t. So what does this proclamation mean? https://midnightdashboard.com/community/profile/taylorb97502805/ All the exclusive casino games at BitSpinCasino are curated for the best player experience. These games also have big jackpots where you can win a large amount of BTC, of up to 25 BTC and more, by relatively small bets. All exclusive games are only available for play on BitSpinCasino.com, nowhere else. So if you want to experience the privilege of playing something awesome that no other crypto casino offers, go play these amazing exclusive games now! 7Bit Casino is one of the many online gambling houses owned by DAMA N.V. The casino appeared on the market in 2014 and bolsters a valid online gambling license from Curacao. 7Bit Casino’s operators have implemented the major crypto currencies such as bitcoin, litecoin, ethereum, dogecoin, bitcoin cash. Regulations surrounding the use of cryptocurrencies are another major obstacle towards the approval of bitcoin casinos in the US. In contrast, many land-based casinos and lotteries are widely accepted in the US. While officials could decide to approve of bitcoin gambling, a better system of revenue collection is needed.

  7. Yurt ve camilerin olmazsa olmaz dekorasyon ürünü halıdır. Peki tercih ettiğiniz halılar ne kadar kullanışlı? Bulunduğu ortama uyum sağlıyor mu? En önemli detay ise kokuyu içine hapsediyor mu? Tüm bunların cevabını yazının devamında görebilirsiniz.

  8. Es genügt wenn Sie nur einige der gängigen Wetten namentlich kennen, die Einsätze kann der Croupier für Sie tätigen. Das Spiel ist unterhaltsam, spannend und wenn Sie im Casino Spaß zusammen mit Ihren Freunden haben möchten, ist das Roulette die ideale Wahl dafür. Doch warum ausgerechnet eine Online Version von Roulette bei GGBet spielen? Ganz einfach: Wir haben eine große Auswahl an unterschiedlichen Roulette-Versionen von den besten Anbietern auf dem Markt. Es gibt gegenüber des Roulette-Spiels in einem echten Casino viele Vorteile: Die Erkennung der Gewinnzahl mittels Videotechnik funktioniert mit jedem handelsüblichen Roulettekessel. Alle Casino-Spieltische bieten dank umlaufender Holzkante die Möglichkeit, Getränke darauf abzustellen. Zudem haben wir Spieltische in unterschiedlichen Größen anfertigen lassen, die sich für Räumlichkeiten jeglicher Größe eignen. http://lanekbpd108753.kylieblog.com/15605861/casino-hochdrücken Wenn Sie ein großer Poker-Fan sind, aber Probleme haben, Leute zu finden, mit denen Sie das uralte Kartenspiel spielen können, sollten Sie in Betracht ziehen, ein gutes Pokerspiel für Android auf Ihr Smartphone oder Tablet herunterzuladen und zu installieren. Poker ist ein Favorit unter Casino-Besuchern. Egal, ob Sie um Geld oder nur zum Spaß online spielen möchten, es gibt im Google Play Store Optionen für beides. PokerStars und 888poker haben Lizenzen, die Ihnen den Betrieb in vielen L\u00e4ndern gestatten, darunter auch ein paar Bundesstaaten in den USA. Wenn Sie auf einer der Seiten einen Account erstellen k\u00f6nnen, d\u00fcrfen Sie dort auch mit Ihren Freunden Poker spielen. Neben dem Hauptpreis von $300 werden jede Woche auch zahlreiche weitere kleinere Preisgelder vergeben. Der Gewinner der $300 kann das Geld erhalten, wie auch immer er es bevorzugt, sei es nun eine Gutschrift bei Steam oder eine Auszahlung auf das Tell-a-Friend-Guthaben bei PokerStrategy.com.

  9. Samur Cami Halıları Samur olarak 40 Yıllıa yakın bilgi birikimini cami halılarına yansıtıyoruz. Samur Cami Halıları; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyeldir. Samur Cami Halıları 10 Yıl Garantilidir. Özel siparis kapsamında halısı üretilen bazı cami projelerimize ve Saflı ve Mihraplı Samur Cami Halıları ürünlerimize gözatabilirsiniz.

  10. Dr. Commercial Carpet Cleaning Orange County The Rug Doctor Deep Carpet Cleaner did do really well on water removal. Regardless of which machine you use to scrub your floors, it’s going to remain wet for at least a few hours. We found that the carpet the Rug Doctor cleaned was drying faster than the other strips we tested. When we measured the water extracted with each machine, the Rug Doctor also had removed more water than any other. Dr. Carpet Rancho Santa Margarita Dr. Carpet Trabuco Canyon Dr. Carpet Orange has come to our home to clean our sectional sofa and they did a great job. We are students and our friends spilled some drinks on the sofa, so we decided it was time to clean it. and dominate the industry in scale and scope with an adaptable, extensive network that consistently delivers exceptional results. https://ukdigital.in/community/profile/kandisdeville75/ First of all, a cleaning company needs to clean the premises from construction debris, and then start removing other kinds of dirt and dust, otherwise, it is easy to ruin the flooring or leave indelible stains on the walls. Only a comprehensive approach is the way to cope with this task. Thank You and your crew for doing such a fine cleaning job on cleaning our carpets, rugs and furniture at the office. If your home or business that has recently finished construction is in New York City or surrounding areas, give us a call at 1-888-318-8990 and we’ll even provide you with a free quote. For even more convenience, you can also fill out our simple online form and we’ll contact you back shortly. By Choosing NYC Stone Care you will experience the highest level of customer service. This site uses cookies. By navigating the site, you consent to our use of cookies. For details and controls, see our updated Privacy Policy.